Historie

Naše firma působí na trhu informačních technologií od roku 1994. Původně zprostředkovatelská činnost v oboru výpočetní techniky byla provozována nejprve v jedné pronajaté kanceláři xxx viz soutěž :-).  V roce 1996 otevíráme první prodejnu v Chotěboři a po rekonstrukci prostor v zadní části provozovny začínáme se stavbou počítačových sestav přímo v provozovně. Rozšiřujeme sortiment o kancelářskou a digitální techniku.

Rok 2000 - V únoru otevíráme pobočku v Novém Městě na Moravě, registrujeme značku JCS computer, certifikujeme naše počítače a rozšiřujeme prodejní a servisní místa. Zřizujeme první internetový shop.

Rok 2001 - Firma i prodejna v Chotěboři se stěhuje do zcela nových a větších prostor v centru Chotěboře. Rozšiřujeme sortiment o kancelářské potřeby a zajišťujeme veřejný přístup k internetu v kavárně Modrá hvězda  . Větší prostory nám umožňují rozšíření skladovacích a servisních prostor.

Rok 2002 – Otevíráme další prodejnu v Bystřici nad Pernštejnem.

Rok 2004 – Otevřena pobočka v Přibyslavi

Rok 2005 – Provozovna v Bystřici se stěhuje do nových, větších prostor

Rok 2006 – Stáváme se servisním střediskem pro registrační pokladny

Rok 2008 – 1.8. otevíráme podejnu v Jihlavě a nový eshop RychlýShop.cz

Rok 2009 – Realizujeme nové projekty v oblasti kamerových systémů a plošného ozvučení, vybavujeme převážnou část pracovišť CzechPoint v okolí i některé počítačové učebny ve školách.

Rok 2012 - Stěhování chotěbořské prodejny do nových prostor v přízení v centru města.

V současné době má naše firma dvě kamenné prodejny a internetový obchod s počítači a elektronikou.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.