Webové stránky

Pro firmy i soukromé osoby nabízíme výrobu, spravování i převod stávajících webových stránek do moderního systému Webnode, který Vám dovoluje zdarma a velice jednoduše svoje stránky vyrobit i spravovat. Na tomto systému jsou provozovány i naše stránky.

Neváhejte mít webové stránky nebo e-shop zdarma !

poradíme vám, jak na to.

 

Zdarma

Nemusíte nic platit, nepotřebujete ani programátory. Moderní design, mobilní verze pro váš web, hosting – to vše a mnohem více pro Vás zdarma.

Bez reklam

Základní verzi stránek máte u Webnode vždy a navždy zdarma. Navíc bez externích reklam, které by obtěžovaly vás nebo vaše zákazníky.

Moderní design

Designeři nachystali stovky šablon pro váš web a stále pracují na nových. Šablony skvěle padnou vašemu webu v počítači i v mobilu.

Provoz na vlastní doméně

Své stránky můžete provozovat na vlastní doméně (www.domena.cz). Pořiďte si novou doménu nebo použijte tu, co již vlastníte.

SEO Marketing

Svůj web snadno zoptimalizujete pro vyhledávače – Webnode vám automaticky vygeneruje mapu stránek či chytrou URL adresu.

Jednoduše a rychle

Nemusíte stahovat žádné programy, ani nic instalovat. Vytvořte a upravujte si vlastní stránky stejně snadno, jako když píšete e-mail.

Vše co potřebujete

Přidejte si na stránky vše, co potřebujete – texty, fotogalerie, ankety a formuláře, videa, mapy, tlačítka sociálních sítí i katalogy produktů.

 

 

 

Více informací na Vám podáme na našich prodejnách nebo na tel.: 603 424243603 424243